Loading

MakerBot Print is our newest print-prepration software, which supports native CAD files and STL assemblies,
allows you to interact with all your printers via the Cloud, and many other exciting new features.

Download Now

Kulland???m?z yaz?c?lar?

Please Login to Comment

Kulland???m?z yaz?c? modellerini ve deneyimlerimizi bu ba?l?k alt?nda payla?abiliriz.

Abbas V11
Abbas V2M
Prusa i3

Sigma 3D, toplama printer. Hotend'i Çinli V6 o yüzden.

prusa i3 yaptım fakat sanırım sigma 3d ye dönüştüreceğim.

Bende makerbot 5th generation ve 2 adet zortrax m200 var. Makerbottan malesef memnun de?ilim ve satmayi planliyorum :(

Makerbot Replicator 2 kullan?yorum. Support k?rma d???nda gayet güzel cihaz.

Bende delta tip Kossel yaptim onu kullan?yorum, orijinal tasarimin olculerini falan degistirip kendime gore ayarladim. Aslinda bir senedir akl?mda fakt isten gucten firsat bulup yeni yapabildim. Siz bayagi eskisiniz anladigim kadariyla burada yada katkida bulundugunuz farkli mecralar varsa deneyimlerinizden faydalanmak isterim.

Benim yaziciya gelirsek su an icin memnunum fakat ilk kez yapacak arkadaslara kesinlikle kartezyen tipte br cihaz ile baslamalarini oneririm. Deltalar ilk kurulum ve kalibrasyonda gercekten ugrastiriyorlar, istediginiz kadar rijit montaj yapin yine de ilk ayarlamalarda ozellikle standart olculerde yapmaz iseniz ugrastiriyorlar.

Birde buda 2 hotend ald?m fakat memnun degilim fan filan kullansamda temizledikten bir süre sonra plastik ak?sinda zorlanma oluyor o yüzden yaziciyi yari hizinin bile altinda calistiriyorum. Orijinal J-Head aldim onun gelmesini bekliyorum zannederim daha hizli ciktilar alabilecegim.

Sormak istediginiz birsey olursa cevaplarim.

Kendi yap?m?m Mendel, San?r?m 4 sene falan oldu yapal?, Prusa Mendel dahi yoktu o zamanlar.. Daha dinozorlar bile hayattayd? (dermi?im)